Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: ενοχλητικοι γειτονες

ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 13:23 #529498

• miou
  • Το Άβαταρ του/της miou
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φαγοπότης
  • miam miam
  •  Συνταγές του χρήστη
γεια σας και παλι αγαπημενη μου παρεα!
Λοιπον επειδη εχω τρελο προβλημα με τουσ απαπανω μου θελω τα φωτα σας!
απο πανω μου μενει μια οικογενεια ΤΡΕΛΗ η μανα σαλταρισμενη εντελως ολη μερα τσιριζει η κορη τα ιδια ο αντρας παλευει με τισ μεγειρες (και δεν νικαει κιολας)
5 συνεχομενες μερες τσακωνονται και δεν μπορω να βρω ησυχια στο σπιτι να τισ πω τιποτα δεν μπορω γιατι τι περιεργο εχουμε μαλωσει και χοντρα!(εκανα υπομονη αλλα δεν αντεχετε και πολυ και δεν υπαρχει ανθρωπος στην γειτονια που να μην εχει μαλωσει μαζι της)ασε που οταν απλωνω ρουχα αυτη παντα κατι τιναζει και γινονται τα ρουχα.... σε αυτο το σπιτι θα μεινω μεχρι τον σεπτεμβριο αλλα δεν τουσ αντεχω αλλο ρε παιδια εχουν σπασει τα νευρα μου. πειτε μου μια λυση πως να την κανω να σκασει επιτελους?
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 13:31 #529502

• KΡΙΣΤΑ
  • Το Άβαταρ του/της KΡΙΣΤΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Θεός της μαγειρικής
  • Η σιωπή, δεν κάνει ποτέ γκάφες...και εγώ αρνούμαι να σωπάσω...
  •  Συνταγές του χρήστη
Δεν υπάρχει λύση...miou ! Δεν νομίζω ότι υπάρχει λύση... ;)

Για μένα, προσωπικά, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή μέχρι να φύγεις...

Αν όλοι τους φωνάζουν, τόσο πολύ, (από κύρη, μάνα και κόρη)...αυτό σημαίνει ότι είναι "συνήθεια", μες το σπίτι, κάτι τέτοιο. Και οι συνήθειες...δύσκολα "κόβονται"...

Και την αστυνομία να φωνάξεις...θα σταματήσουν για λίγο. Και όλοι να μαζευτείτε...θα σταματήσουν και λίγο...και ξανά - μανά τα ίδια...

Αν κατοικείς σε πολυκατοικία, πρότεινε στο διαχειριστή να κάνετε μια συνέλευση, προκειμένου και ν΄ αποφασίσετε - από κοινού - μήπως και μπορείτε να "κινηθείτε" δικαστικά. Μα κι αυτά "τα μέτρα", ακόμα, αργούν...

Λυπάμαι που το λέω...αλλά τέτοιες περιπτώσεις...δεν έχουν "γιατρειά". Έτσι νομίζω, τουλάχιστον. Ό,τι γίνει (ακόμα κι αν πάψουν) θα ΄ναι για λίγο...και μετά θα τραβήξουν, πάλι, το δρόμο τους (αυτόν που έχουν συνηθίσει, προκειμένου και να συνεννοούνται μεταξύ τους - ή ακόμα και να μην συνεννοούνται !!!)...
Mea culpa
Τελευταία διόρθωση: 02 Φεβ 2011 13:35 από KΡΙΣΤΑ.

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 13:35 #529503

• MARA!
  • Το Άβαταρ του/της MARA!
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Συντονιστής
  • Ο έρωτας περνάει απ' το στομάχι...γι αυτό μην ξεχνάτε ότι η μαγειρική είναι αλχημεία και η ζαχαροπλαστική είναι χημεία!!!!!
  •  Συνταγές του χρήστη
Αυτό μου θύμησε την ταινία με την Κοντού...παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω...δεν θυμάμαι τον τίτλο....που άπλωνε τα ρούχα η Κοντού και πήγαινε η άλλη και πετούσε βρωμόνερα στην απλωμένη μπουγάδα της:P

Το σπίτι που μένουν οι τρελοί είναι δικό τους ή το ενοικιάζουν;;;
Αν δεν είναι δικό τους, πες στους ιδιοκτήτες του σπιτιού να επέμβουν,αφού πρώτα δοκιμάσεις να τους πεις, ότι δεν υποφέρονται κ.τ.λ. με καλό τρόπο στην αρχή...και αν δεν καταλαβαίνουν με τον άσχημο....:evil:
Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ Ο ΠΟΝΗΡΟΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ!!

mylittlefairybook.blogspot.gr/
Τελευταία διόρθωση: 02 Φεβ 2011 13:37 από MARA!.

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 13:52 #529506

• Σουλτάνα
  • Το Άβαταρ του/της Σουλτάνα
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Θεός Της Κουζίνας
  • Η λεπτομέρεια μετράει
  •  Συνταγές του χρήστη
Να τους πεις οτι αν δεν σταματησουν να φαγωνονται σαν τα σκυλια θα τους φερεις την αστυνομια
-

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 14:00 #529509

• Κοντέσσα Μαρία
  • Το Άβαταρ του/της Κοντέσσα Μαρία
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός σκούφος
  • "Ο ΦΙΛΟΣ ΤΩ ΦΙΛΩ (ΠΙΣΤΟΝ ΦΙΛΟΝ, ΕΝ ΚΙΝΔΥΝΕΙΣ ΓΙΓΝΩΣΚΕΙΣ ......"
  •  Συνταγές του χρήστη
Εγω στην θεση σου απλα θα επερνα καθε μερα την αστυνομια οπως αρχιζει η ωρα κοινης ησυχιας .
Καθε μερα μεχρι να βγαλουν το σκασμο και να καταλαβουν οτι δυπλα τους ζουν ανθρωποι!!!!

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 14:56 #529520

• miou
  • Το Άβαταρ του/της miou
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φαγοπότης
  • miam miam
  •  Συνταγές του χρήστη
μολις γυρισε και ο αντρας της απο την δουλεια και εχω παλι ρεσιταλ!!! το σπιτι ειναι δικο τους και αυτο που μενω ειναι του γιου τησ. και φανταστειτε οτι το νοικιαζει ο ανθρωποσ για να μην τουσ εχει απο πανω του!!!!

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 15:00 #529521

• dcroula
  • Το Άβαταρ του/της dcroula
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Χρυσός σκούφος
  • Άδραξε την μέρα!
  •  Συνταγές του χρήστη
Μήπως να μετακομίσεις νωρίτερα και να ησυχάσεις μια ώρα γρηγορότερα;:huh:
Δεν υπάρχει γιατρειά σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις.

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 15:05 #529523

• KΡΙΣΤΑ
  • Το Άβαταρ του/της KΡΙΣΤΑ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Θεός της μαγειρικής
  • Η σιωπή, δεν κάνει ποτέ γκάφες...και εγώ αρνούμαι να σωπάσω...
  •  Συνταγές του χρήστη
Ίσως...αν μαζευόμασταν..."πάνω απ΄ τους άτακτους γείτονες" σου...όλες οι άτακτες των συνταγών (που ΄μαστε εδώ)...να σταματούσαν... :huh:

Ο άτακτος...τον άτακτο...τον τρέμει...όσο να πεις... :blush:
Mea culpa

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 15:19 #529535

• xaroula
  • Το Άβαταρ του/της xaroula
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Συντονιστής
  • Η ηθική πρόοδος ενός έθνους φαίνεται στον... τρόπο που συμπεριφέρεται στα ζώα..(Μαχάτμα Γκάντι)
  •  Συνταγές του χρήστη
Ωχ miou εχεις πεσει σε ΖΟΝΓΚ!!:S
πρεπει να φυγεις ...υπομονη τουλαχιστον αν μπορεις δηλ.... μεχρι να φυγεις τον Σεμπτεβρη...:sick:

Απ: ενοχλητικοι γειτονες 02 Φεβ 2011 15:26 #529544

• Σουλτάνα
  • Το Άβαταρ του/της Σουλτάνα
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Θεός Της Κουζίνας
  • Η λεπτομέρεια μετράει
  •  Συνταγές του χρήστη
Αλλη μια ιδεα ειναι να βαζεις τερμα το στερεο και να μη τους αφηνεις σε ησυχια εσυ
-
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Συντονιστές: MARA!, Ginger

γενέθλια χρηστών

arrtud έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1905), eirinig81 έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1981), Evgenia11 έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1966), heldro έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1988), mariaelectra έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1986), staur_lar έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1983), ΔιονυυσίαΧαρ έχει γενέθλια σήμερα (02.09.1988), dorpik έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (03.09.1989), flora έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (03.09.1970), Sfak_Attack έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (03.09.1989), Θαν έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (03.09.1994), κατερινα32 έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (03.09.1980), apopan έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1975), egly έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1982), johanna82 έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1982), lovely έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.2010), marizaermis έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1975), paparouna_4 έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1989), petnik1 έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1985), riatsa έχει γενέθλια σε 2 ημέρες (04.09.1987)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.309 δευτερόλεπτα