Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Κάτι ψήνεται..

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 09:07 #373435

• Vai
  • Το Άβαταρ του/της Vai
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Μάγειρας
  •  Συνταγές του χρήστη
Μαρινουλα,ο Χατζηπαυλου μου εκανε κι εμενα τα νευρα τσαταλια χθες αλλα ξεχασα να το αναφερω!!!Να σου εξηγησω και γιατι τωρα τελευταια αφου με ρωτας,μια που παλιοτερα δεν θυμαμαι να ειχαμε τετοιο θεμα..
Φαινεται πως του τελειωσαν οι εξυπναδες κι αρχισε τις κρυαμαρες!!Αυτος αν εχεις υπο οψην σου,κανει stand up comedies!!Για οσους δεν ξερουν τι σημαινει ή δεν τον ξερουν γενικα ,να εξηγησω οτι ειναι καποιος διασκεδαστης σε νυχτερινα μαγαζια που κρατα το μικροφωνο ,εχει ενα αρχικο κειμενο στο μυαλο του αλλα σε συνεργασια με τον κοσμο ,κανει πλακα και γενικοτερα δημιουργει αστειο κλιμα στην ατμοσφαιρα.Επισης ειχε κανει και δυο σεζον "Σκερτσακια" παραφραζοντας τη λεξη σκετσακια δηλαδη μικρες ιστοριουλες γελιου!Οπως και στο "κατιψηνεται"που ειναι μια μιξη κειμενων που εχει γραψει ο ιδιος και αυτοσχεδιασμου του,ετσι κι εκει ειχε στην αρχη επιτυχια ,πλακα και εφευρετικοτητα αλλα αργοτερα.........στερεψεεεεεε!!!!!!Αυτα τα ολιγα για την ιστοριααα!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 17:30 #373818

• blueheart
  • Το Άβαταρ του/της blueheart
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φαγοπότης
Προχτές δεν με τραβούσε να το δω... όλο κάπου αλλού πήγαινε το μάτι μου... δεν ξέρω αν ήταν βαρετό το επεισόδιο αλλά εμένα προσωπικά με άφησε παντελώς αδιάφορη. Χτες τον Ηλία τον βρήκα συμπαθητικό και τα πιάτα του εμφανισιακά ήταν πολύ προσεγμένα... κάποια στιγμή βέβαια εκνευρίστηκα που άκουγα συνέχεια ο μπέμπης κι ο μπέμπης. Επίσης πολύ στεναχωριέμαι με τη συμπεριφορά της κας Αγγελικής που τελικά μόνο ευγενική δεν είναι. Άντε να δούμε τι θα δούμε και σήμερα με τη Σταυρούλα... εντάξει μικρούλα είναι αλλά το σορτσάκι τι το ήθελε; Την Μαρίνα την συμπαθώ πάρα πολύ! Έχει φοβερή θετική ενέργεια κι ελπίζω να βγει νικήτρια (αν και χλωμό το βλέπω μιας και είναι η μόνη που βάζει υψηλές βαθμολογίες).

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 18:14 #373839

• marina11
  • Το Άβαταρ του/της marina11
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φαγοπότης
Φιλεναδες χαιρετω !!

Δεν προλαβαινω να δω το επεισοδιο αλλα απο μερικες σκηνες που ειδα , ξετρελλαθηκα με το καπελακι της Κυριας Αγγελικης !!!

Παει, ο Γαβαλας και ο Γαλανης θα ζηλεψει ....!!!!

Θα σας δω αργοτερα οταν μπορεσω να δω ολο το προγραμμα...
Enjoy mrs Aggeliki !! :_)

Aaa πολυ "μπεμπιστικα" γλυκα παιζουν αυτη την εβδομαδα ...
Φιλακια σε ολους σας ...

Βαι μου, ευχαριστω για τις εξηγησεις και επεξηγησεις... αντε να δουμε ποσο θα τον αντεξω αποψε..
τα λεμε κοριτσια !
επικληση

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 19:20 #373914

• PATATITSA
  • Το Άβαταρ του/της PATATITSA
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Λούκουλος
  •  Συνταγές του χρήστη
Χαχαχαχαχαχ!!!! Το μπλιαχ!!!< :S

Γενικώς μπλιαχ!!! Στυλιστικά: Αγγελική, η "μπέμπα" εκδρομή... οικοδέσποινα, "τρώμε καλά στην κατασκήνωση..." :laugh: :laugh:
'Οχι άλλα "μπεμπεκίσια" παρακαλώ :angry:
Τα φαγητά... έπρεπε να πεινάς πάαααρα πολύ!!! :unsure:

Μόνο στην Αγγελική άρεσαν!!!

Δύσκολα πάει πιο κάτω η μαγειρική "τέχνη"!! :S :S :S
Τελευταία διόρθωση: 20 Μαϊ 2010 19:20 από PATATITSA.

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 19:29 #373931

• Vai
  • Το Άβαταρ του/της Vai
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Μάγειρας
  •  Συνταγές του χρήστη
Αποψε θα ειμαι συντομη και περιεκτικη.
Καλα τα πηγε η μικρη και αν ημουν καλεσμενη της δε θα εφευγα νηστικη.
Σκυλοβαρεθηκα να ακουω τον αντρα της παρεας να αποκαλει αυτο το ολοδροσο προκλητικο μπουμπουκι αποψε "Φιλεναδα ετσι και φιλεναδα αλλιως"!!!!Σαχλαμαρα εντελως.
Απεχθανομαι πασης φυσεως καπελακια,μπερεδακια,καβουρακια και ολα τα συναφη και θεωρω οσες τα φορουν (εκτος ισως απο ενα μαλλινο σκουφακι στο ψοφοκρυο!)πολυ ψωναρες!!Απολυτο θα μου πεις??Με το δικιο σου !Σε καποια πραγματα ειμαι καθετη,δεν το αρνουμαι!!!
Επισημανση . Μην τολμησει κανεις να κακολογησει το ροζ σορτσακι της οικοδεσποινας γιατι αμα εισαι εικοσι και κελεμπια να φορεσεις και ημιδιαφανα να φορεσεις και σορτσακια να φορεσεις,και καπελακια να φορεσεις (η αληθεια ειναι οτι εκει κανω μια υποχωρηση!)ειναι ταιριαστο !!!!!!Παει με τη δροσια και την ανεμελιά των νειατων,ρε παιδι μου πως να το κανουμε!!!!
Κυριες και κυριοι καληνυχτα σας!!!!

Απ:Κάτι ψήνεται.. 20 Μαϊ 2010 19:35 #373945

• blueheart
  • Το Άβαταρ του/της blueheart
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φαγοπότης
Εγώ διαφωνώ για το σορτσάκι. Δεν πήγαινε στο κλαμπ ούτε βόλτα με τις φίλες της. Αν και στα 20 ναι, δικαιολογείσαι ότι και να φοράς, από τη στιγμή που έχει καλεσμένους και εμφανίζεται στην τηλεόραση θα έπρεπε κατά τη γνώμη μου να έχει και μια πιο σεμνή εμφάνιση. Anyway δεν τα πήγε και άσχημα για την ηλικία και την εμπειρία της. Τα καπέλα εμένα μου αρέσουν. Αλλά όταν κάνει κρύο ή όταν κάνει ζέστη. Τα φοράμε για να μην κρυώνει το κεφάλι μας ή για να μην παθαίνουμε ηλίαση... σε κλειστό χώρο τι το θέλεις το καπέλο;;;

γενέθλια χρηστών

anna1995 έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1995), G.Angelica έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1984), lemontzis michail έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1975), maisuo έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1982), MargaretP. έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1972), MariaPapillion έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1982), mixalis_27 έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1985), Κατερίνα 2504 έχει γενέθλια σήμερα (01.10.1980), *Marilion* έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1969), aspa0210 έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1981), Cindy έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1978), diony pat έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1989), Garrett έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1968), kasia έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1984), MIKAELLA έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1975), niflheim έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1981), Rafaela88 έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1988), theocoach έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1980), valinakytea έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1988), μαρσυρ έχει γενέθλια σε 1 ημέρα (02.10.1985)
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.300 δευτερόλεπτα